חברת טרייד מוביל טרייד אין גאה לספק ללקוחותיה מספר אפשרויות מימון רכב בכדי להקל עליכם לרכוש את רכבכם הבא. תוכניות המימון של חברת טרייד מוביל רלוונטים עבור כלל לקוחותיה בין אם מדובר ברכישת רכב יד שניה או רכישת רכב יד ראשונה פרטית . להלן מידע אודות מימון רכב בטרייד מוביל טרייד אין.

 מימון רכב-מתלבטים אם לבחור במימון דרך הבנק או הלוואה חוץ בנקאית? הולכים לאיבוד בין כל מושגי הריבית השונים? לפני רכישת רכב כדאי לבדוק את אופציות המימון הכדאיות ביותר עבורכם. 

 טרייד אין טריידמוביל ריכזה עבורכם את האופציות השונות והסבר על מושגים בסיסיים וחשובים לפני שמחליטים באופציית המימון לרכישת הרכב הבא שלכם. 

 חברת טריידמוביל מציעה אפשרויות מימון מגוונות לרכישת מכונית "יד שניה".

1. תוכניות המימון המוצעות מגוונות מאד.

newway-logo 

 

מימון רכב - NEW WAY של טריידמוביל מקדמה גמישה ,תשלומים נמוכים והיתרה רק בעוד 28 חודשים שלב 1 מקדמה: אתה בוחר את גובה המקדמה הנוחה לך כאשר רכבך הישן  מהווה מקדמה גם כן. שלב 2 תשלומים: תשלומים נוחים למשך 28 חודשים החל מ - 199 ש"ח בחודש. שלב 3 יתרה: כעבור 28 חודשים שדרג את רכבך בחדש או שלם את היתרה.

 

mimon100

מימון רכב - 100% מימון חברת טרייד מוביל מוביל נותנת ללקוחותיה את האפשרות ל 100% מימון רכב בהתאמה אישית: 80% מימון מחברה חוץ בנקאית בריבית אטרקטיבית, ו 20% ללא שיעבוד באמצעות אפשרויות אשראי נוספות. כל זאת בפריסת תשלומים נוחה ומתן אפשרות להחלפת הרכב במהלך תקופת האשראי.

 

  mimon80

מימון רכב עד 80% מימון בתוכנית זו קיימת גמישות וניתן לקבל מימון עד 80% מגובה העסקה בפריסה של עד 60 תשלומים חודשיים. כמו כן ניתנת לך האפשרות להחליף את רכבך לרכב חדש עוד במהלך תקופת האשראי

2. כל תוכניות המימון הינן הלוואות חוץ בנקאיות ולא קשורות למסגרת האשראי (אובליגו) של הלקוח

3. חברת טרייד מוביל טרייד אין נותנת ללקוחותיה לבחור את סוג האשראי.

  • ריבית שקלית קבועה ולא צמודה. 
  • ריבית שקלית משתנה (פריים). 
  • רבית שקלית עם הצמדה למדד.

כל האופציות פתוחות בפני הלקוח לצורך תוכנית מימון רכב

4. מסלולי המימון המוצעים מאפשרים ללקוח לרכוש או להחליף את רכבו במסגרת החלפה / שידרוג בקלות ובמימון רכב נח במיוחד